#76 2008-10-13 18:16:38

Eba

Użytkownik

Skąd: księżyc w południe.
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

na lekcji wychowawczej. (: bardzo inteligentne jeszcze brakuje nam Pani Dziuban.. oO"
Zachowanie Twoje Roki i Uli, popatrzcie co robicie.. zamiast wytłumaczyć to między sobą wciągacie w to całą klasy, a to nie fajnie, bo przez to właśnie klasa się dzieli, więc jak chcecie to załatwiać to załatwiajcie miedzy sobą, a to z tym pomysłem, że na lekcji wychowawczej, to winszuje ... oO"""""""""
a jeszcze sprawa konfliktu Asi, Dominiki i mojego z Majką, nie chcemy aby ten konflikt był rozpatrywany, bo my to załatwiłyśmy między sobą.


somewhere i have never travelled, gladly beyond
any experience,your eyes have their silence:
in your most frail gesture are things which enclose me,
or which i cannot touch because they are too near                                  e.e.cummings           |      *;

Offline

 

#77 2008-10-13 18:26:28

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

ja juz nie komentuje tych wszystkich konfliktow tylko jeszcze jedno musze dodac, a mianowicie nie moge poprostu patrzec na ludzi ktorzy na poczatku sie kumpluja a potem nagle jeb i koniec! Przecież to jest nie możliwe zeby tak poprostu skonczyc sie porzyjaznic.... widocznie jedna strona nie była dobra przyjaciołka...


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#78 2008-10-13 18:28:35

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

przykre ,głupie. . . dziwne [?]
temat Anex skończony , nie mam słów , a raczej sie bez Nich obejdzie.
Mi obejdzie się sie bez zbędnych komentarzy , i bez obrażania drugiej osoby [ Majka , Eba inni.]
porządku w klasie pilnuje Roksana , tutaj - Ja .

popieram Roksanę ,choć nie bardzo wiem czemu i mnie potrzebujesz w środę. :-)


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#79 2008-10-13 18:29:15

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

to jest sprawa całej klasy, a nie tylko pojedynczych osob


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#80 2008-10-13 18:31:33

Eba

Użytkownik

Skąd: księżyc w południe.
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

nie zgadzam się na rozpatrywanie konfliktów na lekcji wychowawczej.


somewhere i have never travelled, gladly beyond
any experience,your eyes have their silence:
in your most frail gesture are things which enclose me,
or which i cannot touch because they are too near                                  e.e.cummings           |      *;

Offline

 

#81 2008-10-13 18:38:21

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

jezeli nikt nie chce przyjsc no to jak mamy to rozwiązac?? jak masz inny pomysł to prosze bardzooo..... jak dla mnie to to jest bardzo dobry pomysł bo w koncu P.Dziuban jest nasza wychowawczynia i pewnie lepiej rozwiaze ten problemy bo nie jest taka dziecinna...


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#82 2008-10-13 18:40:17

Eba

Użytkownik

Skąd: księżyc w południe.
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Niektórzy sobie nie życzą dzielenia się prywatnymi odczuciami z P. Dziuban, jak np. nie chce.


somewhere i have never travelled, gladly beyond
any experience,your eyes have their silence:
in your most frail gesture are things which enclose me,
or which i cannot touch because they are too near                                  e.e.cummings           |      *;

Offline

 

#83 2008-10-13 18:45:45

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

no ale nie musisz sie tam wypowiadac czy mowic o swoich uczuciach....jescze w drugiej klasie było ok ale teraz co sie porobiło to ja juz nie wiem....nie myslałam ze tak bedzie:(


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#84 2008-10-13 19:06:26

Laura

skarb'ek.

9412823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Ja popieram Hankę moim zdaniem powinno to wszystko się wyjaśnić na godzinie wychowawczej......chociaż nie jestem pewna czy pani Dziuban coś na to poradzi ,ale w końcu ona jest starasza od nas i troszkę więcej przeszła dlatego czemu by nie spróbować Eba,hę?


"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło . "
                                             "Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty."
http://i298.photobucket.com/albums/mm24 … els/aa.jpg

Offline

 

#85 2008-10-13 19:49:24

Berenika

Nowy użytkownik

1413950
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Ale, Roki, czemu chcesz się angazować w moje prywatne konfilty  ? Ciebie to w żaden sposob nie dotyczy:) To tak jakbym miała problemy poza szkołą, a wy ingerowalibyście w nie. Tu jest tylko taka róznica, że Ula chodzi z nami do klasy i wszyscy Ją znamy. Widzisz Ula. Cieszę się, że mając co najmniej o połąwe nizsze IQ mogę dorównywać chociaz w szkole Twoim umiejetnościom i jeszcze jakbyś mogła na jutro przynieśc mi 15 zł Będę bardzo wdzięczna !! A jezeli chodzi o nasz problem to wpłynęło na niego wiele czynników, tylko poprostu nie jestes o tym świadoma, a ja nie chcę  Cię urażać mówiąc o nich. Chyba, że chcesz wiedzieć to podejdź i wszystko Ci z Turską wytłumaczymy !!  I proszę nie poruszac już więcej mojego konfliktu na forum !! Dzięki

Offline

 

#86 2008-10-13 20:15:22

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

a ja mam problem tak, że nie wiem czy jutro bedzie ładna pogoda.... hymmmm co o tym myslicie ??;>


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#87 2008-10-13 20:22:20

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

racja , uszanujmy ich prywatność i prośbę Bereniki ((;
Z jednej strony Roki - masz rację , z drugiej strony nic nie zrobi ani p.Dziuban ani My , tak jest i wiele osób to odczuwa. Mi dobrze z tym ze mogę swobodnie rozmawiać z obiema stronami , nie popieram konfliktu ani tym bardziej żadnej ze stron ,skoro tak jest to Ika ma powód , Dominika również i powód ma Monika. . .   są to pudowy 'co takich nam potrzeba' może i jakiś może być głupi czy bzdurny , czy może do końca nie wyjaśniony chociażby tak jak miedzy mną a Ulką po pierwszej klasie, dalej go nie wytłumaczyłyśmy xD
Mamy swoje 15 lat - a to chyba tłumaczy bardzo wiele, [ sądzę ze Monika nie trzeba robić Ci wyjątku , masz nie wątpliwie wysokie IQ wiec pozwalam sobie podciągnąć i Ciebie pod nasz wiek ((;  ]

Możemy powiedzieć na spotkaniu tylko    zróbmy coś razem - czy da rade , wątpię. Patrzę na Ule i Ike ,  znam tę sytuacje doskonale - i wiecie o co chodzi  [ nie am to związku ze szkołą w każdym razie xP ]

Pozdrawiam ((;


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#88 2008-10-13 20:23:44

magdalena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Żal… taki malutki, ale jednak.

Droga RoXano , oczywiście rozumiem, iż chcesz załagodzić konflikty w klasie, wyjaśnić i wytłumaczyć wszystko.
Ale why? Kurczę, nie widzę potrzeby wyjaśniania prywatnych spraw na forum.
Uważam również, że Eba, Domina, Asia i Majena jeśli chcą to mogą sobie wyjaśnić tę sytuację,
bez zaangażowania INNYCH ludzi. Po cholere wyjaśniać czyjeś prywatne sprawy przy wszystkich. ;/
Co do sprawy między Moniką, a mną wszystko wyjaśnione... było kilka nieporozumień, ale z Monik wszystko sobie wyjaśniłyśmy,
więc reasumując moją zawikłą wypowiedz, nie chcę jeszcze raz poruszać tego na forum przy 'wszystkich'.
Temat skończony.


P.S. I tak będę w szkole o 9.30, więc chcąc czy nie chcąc... wezmę udział w tym no...eee... zebraniu.
Jedynym moim argumentem , który odnosi się negatywnie, co do zebrania , to fakt, iż to kółko [ modlitewne;p]
zapewnie nie załagodzi, lecz jeszcze bardziej nas poróżni ...

Offline

 

#89 2008-10-13 20:31:59

magdalena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podziały. . .

I jeszcze jedno, aby nie było niedomówień... nie chcę nikogo urazić tym , co napisałam...tak wiem, jesteśmy teraz pobudzone jak kotki w marcu [;p]
więc nie trzeba dużo, aby wywołać konflikt, sprzeczkę... a tego przecież nie chcemy.

Offline

 

#90 2008-10-13 20:34:36

Eba

Użytkownik

Skąd: księżyc w południe.
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

ale po kija mieszać w to Panią Dziuban? równie dobrze mogę się zapytać o zdanie mojej mamy, która też jest starsza i doświadczona itp.
a takie niepotrzebne konfrontacje na lekcji wychowawczej nie wiem czy coś pomogą, tak czy siak fuck all the rest! róbcie co chcecie, ja mam za kilka miesięcy bierzmowanie, więc nie mam czasu na kłótnie. >; ):

sex, drugs and rock'n'roll.


somewhere i have never travelled, gladly beyond
any experience,your eyes have their silence:
in your most frail gesture are things which enclose me,
or which i cannot touch because they are too near                                  e.e.cummings           |      *;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogikagrc.pun.pl www.gwpbf.pun.pl www.top-eleven.pun.pl www.amibl.pun.pl www.commandos.pun.pl