#61 2008-10-13 15:58:55

emo walec

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: Podziały. . .

eba zamknij się skoro nie wisz o co chodzi ;/
pobaw sie na paintcie O.o
hmm....ja niem am wysokij samooceny.Tyle
asak prekręciala.zapytaj DOminiki.

Offline

 

#62 2008-10-13 16:03:32

Eba

Użytkownik

Skąd: księżyc w południe.
Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

zamknę się, ale jak wiesz nie potrzebuje ust, aby napisać coś na tym forum, to smutne wiem. >; Chętnie pobawię się w 'paintcie', super rozrywka, taka twórcza lepsza niż rozmowa z Tobą. (((((: 'wysokij' wysoki kij? strange. 

nie zapytam się Dominiki, bo nie rozmawiamy o Twojej osobie, to też jest smutnym aspektem tej konwersacji. ):


somewhere i have never travelled, gladly beyond
any experience,your eyes have their silence:
in your most frail gesture are things which enclose me,
or which i cannot touch because they are too near                                  e.e.cummings           |      *;

Offline

 

#63 2008-10-13 16:50:18

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Eba tak do wczesnieszego o 'Anex ' to chyba kazdy moze pisac co chce... moze Ty nie chcesz dowiedziec sie kto to jest ale mnie to akurat bardzo ciekawi a co do innych komentarzy i o temacie naszych rozmow to chyba specjalnie jest stworzony wątek "Problemy" aby o nich pisać a jak chcecie porozmawiać o czym innym to są tutaj inne tematy


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#64 2008-10-13 17:03:09

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Hejas !
Zdziwiło mnie to, że już jest 5 stron. Uważnie przeczytałam każdy z postów.
Uważam, że nie jest to Anna Młot.
Ebuś, powiedz mi, jakie jest moje zachowanie i jakie jest zachowanie Uli, bo nie wiem. [?]
W naszej klasie pojawiły sie trzy konflikty, wynikające z PIERDOŁY.
1. Maja vs Dominika, Asen, Eba - co do tego to nie wypowiadam się, nie jestem po żadnej stonie. Zachowam neutralność.
2. Ula vs Kasia, Monika i Ika - tu moge się wypowiedzieć. Dziewczyny bez wcześniejszych uzgodnień, wyjaśnien odtraciły Ule. Przyznam sie, ze jestem po stronie Uli, nie ukrywałam tego jakos wczesniej. Myslalam, ze wybuchne smiechem 1 wrzesnia, jak Kasia siadła na miejsce Uli, gdy Ula chciała usiasc na swoim miescu, na którym siedziała 2 lata, Kasia zrobiła niewinne oczka. ŻAŁOSNE. Trudno. Ula daje sobie rade, bo są osoby w tej klasie, na które zawsze można liczyć.
3. Ja vs Monika - jeśli chodzi o te sprawe, to oczywiscie dochodzi do tego reszta Księżniczek, chociaz Ika zachowuje sie najnormalniej i dziekuje jej za to. Chyba nie wszyscy są wtajemniczeni, a wiec Droga Klaso, konflikt ten jest spowodowany FACETEM, tak facetem dobrze przeczytaliście. Uważam, ze jest to zazdrość, ale już mi to wisi. Próbowałam jeszcze naprawiac tę sytuacje, bo jak to powiedziała pani profesor Dziuban jestem od tego zeby scalac klase, no niestety mi sie to nie udaje.. Robiłam kilka kroków co do tego, ale 'do tanga trzeba dwojga'. Nic juz nie zrobie. Najwyrazniej Monika nie zna sztuki wybaczania. KURNA ! co tu jest do wybaczania ?! Zostawiłaś faceta, wziełam go sobie po prostu, a Ty masz do mnie jakies 'ALE'. Wiem, chodzi Ci o to ze nie powiedziałam Ci wczesniej, ale wczesniej nie wiedziałam co jest.
Jako... hmm, nie powiem GŁOWA KLASY, bo Księżniczki sie nastroszą, ale powiem, ze jako przewodniczaca klasy, chce rozwiazac jeszcze raz kazdy z tych problemów. Proponuje spotkanie w środe o godzinie 9,30 w bufecie, by wszystko przegadać jeszcze raz, zeby kazdy POWIEDZIAŁ (nie napisał) co mu leży na sercu. Pewnie beda komentarze ' ja sie chce wyspac' , 'ja mieszkam daleko', ale gówno mnie to obchodzi, jeśli jakaś osoba związana z owymi konfliktami sie nie zjawi, bedzie to jednoznaczne. Prosze o zjawienie sie tez osob takich jak Ada Chomczyk, Hania Sokal, Laura Cybulska (chociaz Lula nie jest wtajemniczona, ale ok ;P ), Magdalena Suchańska (iz Monika jest zła za to, ze sie ze mna kumpluje. ale NIE JESTES JEDYNA KOCHANIE), Ania Młot, która zawsze ma duzo do powiedzenia i w miare ma dobre kontakty ze wszytskimi. To chyba wszyscy. Jeśli sie nikt nie zgodzi, uprzejmie poinformuje p. Dziuban o całej sytuacji i poruszymy ten temat przy całej klasie. To sie musi wreszcie skonczyc. Trójcy jest dobrze, Dominice, Ebie, Aśce też. Gorzej jest z ta druga stroną. Pomyslcie czasem o innych a nie tylko o sobie SNOBY. Wkurza mnie juz to wszytsko. Teraz pewnie bede miała wiecej wrogów niz wczesniej, ale leje na to 'sikiem prostym' xD
A co do naszego anonimowego Anexa, to naprawde współczuje Ci. Myśle, ze jesteś nieźle zakompleksiona, skoro nie jestes w stanie napisac kim jesteś albo faktycznie boisz sie reakcji klasy. SŁUSZNIE. Myśle, ze jest to jedna z 'Gwiazdeczek', ale może być to jeszcze jakaś 'głupia diablica' spoza klasy, ale i tak bedzie jej ciezko jeśli to wyjdzie. Powodzenia życze kochany anonimowy Anexie xD

Pozdrawiam, Wasza niekoniecznie kochana i niekoniecznie anonimowa Czaki.


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#65 2008-10-13 17:06:47

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Zastanawia mnie jeszcze jedno. Moniczko, ilu osobom powiedziałaś już jaka ja jestem zła, jaka jestem chamska, nieprzyjacielska ? Bo ostatnio wchodzą na mój profil na nk same Twoje przyjaciołeczki ;-)


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#66 2008-10-13 17:08:35

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

ejj to była diablica głupia a nie głupia diablica   no ale ja w sumie to moze przyjsc najwyzej zasne Wam tam w tym bufecie:P haha


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#67 2008-10-13 17:12:36

Go-Go

Gość

Re: Podziały. . .

oj chyba nie zaśniesz

 

#68 2008-10-13 17:14:17

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

no raczej nie ;-)


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#69 2008-10-13 17:14:59

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

w sumie można pewnie bedzie posłuchać interesującej wymiany zdań:D tlyko ze na żywo tak face to face haha


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#70 2008-10-13 17:32:45

monik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podziały. . .

będę odliczać minuty do poniedziałku <3

Offline

 

#71 2008-10-13 17:34:59

monik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 9
Punktów :   

Re: Podziały. . .

tfu! nie! do środy xD!!

Offline

 

#72 2008-10-13 17:50:02

Berenika

Nowy użytkownik

1413950
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podziały. . .

A więc !! Czemu chcecie rozwiązac konflikt między mną a Ulą ?? Może ja tego wcale nie chce !!! Prosze was bardzo., NIE WTRĄCAJCIE ŚIE!! Jeśli Ula chce coś wiedzieć to niech się prosto w ochy zapyta. Co do Kasi no napierw miejsce obok mnie było jej !! Nastepnie zastąpiła je Ula ....... Ale, że zauwazyłam swój błąd i wszystko wróciło do starego porządku !! W srade niestetty nie mogę rozwiązywać swoich problemów z Ulą bo mam hosp . Zapewne zrobicie to za mnie

Ostatnio edytowany przez Berenika (2008-10-13 20:48:28)

Offline

 

#73 2008-10-13 17:57:21

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

najwyzej będzie to poruszone na lekcji lw, skoro chcecie


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#74 2008-10-13 17:59:42

Laura

skarb'ek.

9412823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 62
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Jeżeli o mnie chodzi to jak nie zapomną to oczywiście przyjdę chociaż nie wiem po co ....bo się jeszcze ja z kimś pokłócę Nie no żart...^^


"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło . "
                                             "Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty."
http://i298.photobucket.com/albums/mm24 … els/aa.jpg

Offline

 

#75 2008-10-13 18:06:37

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

No właśnie Ika po tym wszystkim co nas 'łączyło' przyjacielsko nie chcesz... to jest smutne... a poza tym już raz się pytałam to powiedziałaś, że nic się nie stało tylko sytuacja uległa zmianie. wiesz co ostatnio dostrzegam jaka jesteś po prostu żałosna... już nie odczuwam takiej potrzeby godzenia się z Tobą jak na początku roku (chociaż bym chciała) np. dzisiaj musiałaś czekać pod biurkiem p.Mazur żeby dowiedzieć się co mam za ocenę po czym jak dowiedziałaś się, że mam 4+, a ty 5 pochwaliłaś się i powiedziałaś "ale się dowartościowałam...mam lepszą ocenę od UIi" Wiesz co Bereniko nie wiedziałam, że jestem dla Ciebie taki idolem, że czujesz się dowartościowana jak jesteś lepsza ode mnie...;] Cóż jesteś po prostu żałosna....
I w zupełności zgadzam się z Roksaną, a przychodzić chyba nie mam po co jak nie będzie paru osób


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-bakugan.pun.pl www.underworldevolution.pun.pl www.elyanos.pun.pl www.geodezja.pun.pl www.wscieklewilki.pun.pl