#1 2008-10-09 19:38:33

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Podziały. . .

do cholery , gdzie wyście zgubili tę współpracę no ?!

Garbo napisał:

Według mnie trochę lipa w tej 3 klasie jest...;/ Powstały niepotrzebne grupy i w ogóle...;/ ale mam to gdzieś...jeszcze tylko rok.

Garbo ma rację
-tak to widzicie? to śmieszne i to bardzo.
sądzicie ze ułatwiacie wszystkim to bo 'tak' a nie inaczej , tu wystarczy akceptacja ,proste słowo
odzywać się normalnie do drugiej osoby ,tworzycie problemy tam , gdzie ich nie ma.
nie to nie ułatwia wcale pracy w grupie jakbyście nie widzieli,  a może racja - może mając 15 lat jesteście zbyt młodzi by pojąć
jak trzeba a jak sie nie powinno , racja - małe dzieci które nie rozumieją. . .

nie każę wam się ubóstwiać ,nie naciskam na nic
proszę tylko byście zastanowili się nad tym , bo to głupie.

Pozdrawiam ((;


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#2 2008-10-09 19:57:10

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Kolejny raz przyznam na tych forum rację, tym razem Adzie. Pomijam już te sytuacje odrzucenia z grupy przez chłopaka, ale odrzucenie z grupy i nie powiadomienie tej osoby o tym jest żałosne. Tyczy sie to trzech naszych gwiazd z wyzszych sfer.
Pozdrawiam, również


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#3 2008-10-09 20:01:04

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Ale tak szczerze to już się przyzwyczaiłam i pogodziłam z tym ;] Dzięki temu patrzę inaczej na klasę i na pewnych ludzi...Wcześniej miałam zasłonięte oczy...


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#4 2008-10-09 20:01:50

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Hm. . .  klasa jest podzielona głównie na 2 części
każdy wie jak to wygląda , może jednak warto zastanowić się 'co dalej'.


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#5 2008-10-09 20:03:08

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Nic się z tym nie zrobi...Ktoś myśli tylko o sobie w takich momentach i zachowuje się dziecinnie, ale cóż...


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#6 2008-10-09 20:10:20

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Ciesze sie, ze naleze do tej grupy do której naleze. Wole być w grupie dobrych ludzi, niz bogatych i zakłamanych


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#7 2008-10-09 20:22:38

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

mnie mimo wszystko nie cieszy to ze jestem w klasie w której ktoś nie potrafi mówić sobie 'cześć'
grupa ,właśnie. . .  ciesze się , nie ciesze -stoję po środku.


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#8 2008-10-09 20:24:07

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Garbo napisał:

Ale tak szczerze to już się przyzwyczaiłam i pogodziłam z tym ;] Dzięki temu patrzę inaczej na klasę i na pewnych ludzi...Wcześniej miałam zasłonięte oczy...

to jest największy plus tego wszystkiego
i miło ze zrozumiałaś.


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#9 2008-10-11 20:24:20

anex

Gość

Re: Podziały. . .

taak,tak dziewczynki. Ada, Ty przeciez jesteś taka dorosła. a jeszcze 3 miesiące temu twoja najwspanialsza przyjaciółka, jak tylko spotykała Cię w szkole, komentowała : ale ona jest poje... ale ja jej nie nawidze, zal itp.. Nie wiem kto tu ma przysłoniete oczy.... Ktoś kto został wywalony z grupy  3 "gwiazdeczek" moze sie po prostu do niej nie nadawał ?? i moze wy nie znacie sytuacji jaka była pomiędzy Ulą, a Moniką Iką i Kasią.  a właściwie czemu wypowiadacie się jako o gwiazdeczkach które mają mnóstwo kasy ?? Monika zawsze powtarzała, że nie ma tyle kasy, Ice zmarł ojciec, więc troche się w jej życiu pozmieniało, a Kasia zawsze jak potrzebujecie to wam daje!! Czy one się z tym obnosiły kiedykolwiek? Inną sprawą jest to, że każdy tu gra na 2 fronty.   
                                                                                                                                        Pozdrawiam. Wasza anonimowa anex

 

#10 2008-10-11 20:58:18

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Y... ? 
zrobiło sie zabawnie, ale o'key - czemu nie ?  Na temat Iki,Moniki ,Kasi i innych sie nie wypowiadam bo nie mam do powiedzenia nic złego o nich , nie nazwałam ich ani razu 'gwiazdeczkami' jeżeli chodzi o moją osobę , powiedz mi co ma mój rozwój psychiczny do tego ze rozmawiam z Kimś w klasie ,bo tego za bardzo nie zrozumiałam. :-)  W klasie nigdy się z Nimi nie przyjaźniłam i sądę ze nigdy też nie będę , z ludźmi trzeba rozmawiać , rozmawiam ze wszystkimi w klasie, i nie popieram żadnej ze stron - czemu ?!  bo to nie mój zasrany problem , nie jestem tu od wspierania czy obgadywania nikogo , nie obchodzą mnie ich zasrane problemy , rozmawiam jeżeli wymaga tego sytuacja , ale ja jestem tu odmiennym elementem , i każdy to wie od pierwszej klasy.  To co mówiła o mnie Ula - spoko ,jak najbardziej popieram jestem taka ,tak i tak , o ! i tak też jestem...rozumiecie ? mnie to nie obchodzi.
Chodzi tu tylko o to by zakończyć ten rok z uśmiechem i nie mówić 'kurde nareszcie bez nich' choć niewątpliwie tak będzie , tworzycie sobie problemy , Ula powiedziała że stało sie tak 'dlatego i dlatego' po coś to powiedziała.
Co do tego

anex napisał:

Ktoś kto został wywalony z grupy  3 "gwiazdeczek" może sie po prostu do niej nie nadawał ??

może masz racje , ja do tej grupy nigdy nie pasowałam [klasa]  możliwe ze i Ula nie pasowała do tamtej grupy ,nie mnie to osądzać. Ale skoro wypowiadasz sie tak płynnie to sądzę ze wiesz doskonale jak jest.
Nie , nie każdy gra tu na dwa fronty. . . mówiąc o trzech osobach czy tam pięciu ,a nawet dziesięciu etc. nie mów o wszystkich , bo wiemy ze klasa nie jest podzielona tylko an dwie grupy , są dwie grupy które doskonale widać reszta jest niby neutralna - może dlatego ze wielu osób w klasie tak naprawdę nie znamy a cierpiały one od samego początku. . .[nevermind]  ?
gwiazdeczki ?  To śmieszne określenie ,naprawdę choć potoczne.  Nie wiem czemu od razu pomyślałaś o pieniądzach , może coś wspólnego z tym jest , aczkolwiek nie patrzyłam na to nigdy z tej strony. Ktoś ma pieniądze to jego sprawa , nie chwali sie tym to dobrze ,dzieli się to jeszcze lepiej - a tak chyba jest w klasie....
szkoda tylko że brak Ci odwagi by napisać kim jesteś ((;

Pozdrawiam Uśka.


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#11 2008-10-12 10:28:21

rokus

przewodniczka

5219258
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 33
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

nie chce mi sie tego czytać, kurna.


Myjcie się, dziewczyny,
Nie znacie dnia ani godziny.
                                               - Sztaudynger zboczony.

Offline

 

#12 2008-10-12 12:05:21

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Uwielbiam jak ktoś robi biedaczków...oj smutasek naprawdę ... Tak faktycznie trudno zauważyć jaka była sytuacja, przychodzę 1 września, a kochana trójka ma mnie w dupie i TAKA BYŁA SYTUACJA jakiś zawiłości nie ma... A Ada wie jakie o niej miałam zdanie...
mam już dość i naprawdę myślę o przepisaniu się do innej klasy...


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#13 2008-10-12 12:08:03

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

myślisz ale tego nie zrobisz moja droga , nie dlatego by nam cos udowadniać , czy ze względu na język a dlatego ze jeszcze tam jesteśmy ((;


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#14 2008-10-12 12:15:45

anex

Gość

Re: Podziały. . .

To są już porachunki między wami... nie możecie normalnie podyskutować? powiedz im co o tym myślisz, a nie buntuj się, że Cię zostawiły. Wytłumaczyłyście sobie prosto w oczy o co im chodzi ?? Może akurat sytuacja się wykrystalizuje... A tak naprawdę to z tym przepisaniem sie do innej klasy to nie wiem kto z siebie biedaczka robi
                                                                                                                                                                     Pozdrawiam. Wasza anonimowa anex

 

#15 2008-10-12 12:20:40

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

Może próbowały rozmawiać ?  a może nie ...  i Ty wypowiadasz się płynnie o tej całej sytuacji , najwidoczniej sporo wiesz.  Ja jestem bezproblemowym człowiekiem - mnie to nie dotyczy.  Warto próbować ,ale to ich sprawa ((;


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsbfir.pun.pl www.nano2010.pun.pl www.darknaruto.pun.pl www.gra-pokemon4.pun.pl www.coolgamersm2.pun.pl