#16 2008-10-12 12:46:36

anex

Gość

Re: Podziały. . .

Wypowiadam się płynnie ?? ;> Mogłabyś zacytować ?? ha. Wiem tyle, co każdy i tyle też na ten temat mówię
                                                                                                                                                                      Pozdrawiam. Wasza anonimowa anex

 

#17 2008-10-12 12:46:59

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Myślisz, że nie próbowałam? Ale ktoś powiedział, że nie jest na mnie obrażony tylko sytuacja się zmieniła i ktoś ze mną nie chce czasu spędzać
Nie robię biedaczki to ty "anex" robisz biedaczki z nich ja tylko biorę taką ewentualność bo nie chce mi się być w zakłamanej i siedzącej po uszy w gównie klasie~!


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#18 2008-10-12 16:59:16

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

chciałaś cytat , masz :

Ty napisał:

Ktoś kto został wywalony z grupy  3 "gwiazdeczek" moze sie po prostu do niej nie nadawał ?? i może wy nie znacie sytuacji jaka była pomiędzy Ulą, a Moniką Iką i Kasią.

to jest płynna wypowiedź na dany temat moja droga ,cóż - nie ważne.
Ujmijmy to proste - One nie chcą i tak pewnie zostanie ,po co ma cierpieć ogół - wasza sprawa ((;
Ulka , 'gówniana klasa'  to nie jest określenie dla 25 osób w której z 10 możesz porozmawiać , przy czym Majena miała trochę racji , przypomnij sobie sytuacje z pierwszej ,potem drugiej teraz trzeciej klasy.
Nie - to nie moja sprawa, nie.  Ja stoję tu gdzieś po środku ,a raczej gdzieś obok ((;


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#19 2008-10-12 17:29:22

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Gówniana to nie jest to samo co siedząca po uszy w gównie ;] a poza tym to przenośnia i wiadomo, że mówiąc to nie miałam na myśli całej klasy.
I jak tak mówisz cały czas, że to nie jest twoja sprawa to po prostu nie pisz na ten temat i już.


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#20 2008-10-12 17:34:00

anex

Gość

Re: Podziały. . .

Więc  kochana Ado. Czy Ty wiesz jaka była sytuacja pomiędzy nimi ?? bo ja nie to tylko one wiedzą A Ula która została odtrącona, najwidoczniej się do niej nie nadawał, prawda ?? Czy cokolwiek świadczy o tym, że mam jakikolwiek bliższy kontakt z trzema anty ?? Staram się je bronić ponieważ cała klasa jest obrócona przeciwko nim Gdyby sytuacja była inna na pewno broniłabym mniejszości To są jedyne argumenty broniące mojej postawy. Chciałabym się jeszcze dowiedzieć w którym miejscu zrobiłam z nich biedaczki ?? I tu wbrew pozorom zgodzę się z określeniem "gówniana klasa" Patrząc z boku prawie każdy ma coś za uszami i nie jesteście zwartą grupą jak na tak dużą ilość bab przystoi.
                                                                                                                                                                  Pozdrawiam. Wasza anonimowa anex

 

#21 2008-10-12 17:49:52

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

I mimo wszystko 'anex' będziesz ich bronić nawet jak będziesz wiedziała, że ich zachowanie było złe tylko dlatego, że są w mniejszości?;>


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#22 2008-10-12 17:59:33

anex

Gość

Re: Podziały. . .

Tak. Bo ja nie wiem dlaczego ich zachowanie jest złe. Może jak dla mnie niezrozumiałe, ale niekoniecznie złe !
                                                                                                                                                                         Pozdrawiam. Wasza anonimowa anex

Ostatnio edytowany przez anex (2008-10-12 18:01:05)

 

#23 2008-10-12 18:27:41

Berenika

Nowy użytkownik

1413950
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Miło, że o nas tak sobie dyskutujecie. Czy mogłabym się dowiedzieć o co chodzi?

Offline

 

#24 2008-10-12 18:57:33

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Przeczytaj wszytko;)
ja też nie mowie ze jest złe.


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#25 2008-10-12 19:05:14

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

do cholery jasnej "anex" moze bys sie w koncu ujawniła, chyba ze sie tak boisz i wstydzisz tego co tutaj piszesz albo cos. Chyba ze jak klasa sie dowie kim jestes to Cię zaatakuje po szkole! a tak co do tematu to chciałabym zauważyć, że są osoby, kore nie należą do żadnych grup...Co do odepchnięcia Majki to znam powody ale jezeli chodzi o Ulę to moze dziewczyny powiedziałyby jej dlaczego.. przynajmniej ja na ich miejscu bym tak zrobiła...


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#26 2008-10-12 19:08:44

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Ale powiedziałam już, że mówiły mi parę rzeczy...
Tylko i tak to nic nie wyjaśniło...


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

#27 2008-10-12 19:10:44

hanulaa

z-ca przewodnika.

3988330
Call me!
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 97
Punktów :   

Re: Podziały. . .

no własnie itak sie nie wyjasniło wiesz co jezeli nic sie nie wyjasniło to poprostu nie maja cos powiedziec co by wyjasniło sytuacje. Nie miały poprostu moze powodow do odepchniecia Cie.

Ostatnio edytowany przez hanulaa (2008-10-12 19:11:35)


kropla miłości znaczy więcej niż kropla rozumu...         | bitches V

Offline

 

#28 2008-10-12 19:19:21

Uśka

Admin

Skąd: stara fotografia.
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 187
Punktów :   
WWW

Re: Podziały. . .

chcieć to móc ,mówi stare porzekadło. ((;

miałabym się nie wypowiadać , bo nie moja sprawa. Sprawa jest wasza i racja ,co nie zmienia faktu iż jestem w tej klasie 'niby' i każdy ma prawo do głosu , każdy jakoś to odczuwa.
sądzę ze każdy działa nie bezpodstawnie, i Ula juz próbowała to wyjaśnić , nawet z tego co napisała można wywnioskować że rozmawiały i zna powód.
Co do Majki , chyba każdy wie jak było i jak jest.
Ja się wstrzymam , sądzę że każda ze stron zrobiła 'coś nie tak' teraz pytanie czy chcą cos z tym zrobić.  Nie popieram żadnej ze stron bo żadna tak naprawdę nie jest tu winna , o!
((;


' będzie dobrze ale się nie damy '  </3
                                    idealnie nieidealna Uśka. ((;

Offline

 

#29 2008-10-12 20:26:11

magdalena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Hej, cześć i czołem, jak niegdyś mawiał pan G. [taaa to były czasy]
Muszę przyznać, iż z wielkim zaciekawieniem śledzę... tą hmmm... rozmowę.

Anex, kimkolwiek do cholery jesteś… muszę przyznać poniekąd Tobie rację,
rzadko słyszę,aby ktoś z wspomnianej 3 chwalił się kasą.
Co do  relacji Urszula kontra ‘trójca’, nie mogę się obiektywnie opowiedzieć, gdyż nie znane mi są dokładne przyczyny tego hmm…podziału.

Ula- Tak, wiem to również nie jest moja sprawa, więc kończę temat. Sorry

Wszyscy-  forum fajna rzecz… ;p

ANEX-  Jeżeli to jest forum naszej klasy, każdy kto tu się wypowiada i nie wiem… nie ‘wstydzi’, a przede wszystkim nie ukrywa swojego hmm… imienia… to może zrób to samo. Wydaje mi się to po prostu trochę śmieszne, że ‘ukrywasz się’, tak jakbyś bała się konsekwencji wypisanych przez Ciebie słów.
                                                                         
PS. Z pozdrowieniami Magdalena

Ostatnio edytowany przez magdalena (2008-10-12 21:21:17)

Offline

 

#30 2008-10-12 20:32:10

Garbo

Użytkownik

6896823
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2008-10-09
Posty: 23
Punktów :   

Re: Podziały. . .

Magda...przestań pisz ile Ci palce pozwolą ;p


'Bo jest paru ludzi, których warto mieć by żyć...'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gra-pokemon4.pun.pl www.nano2010.pun.pl www.coolgamersm2.pun.pl www.wsbfir.pun.pl www.darknaruto.pun.pl